Atpūta vasarā / Отдых летом 

 

Читать дальше

K–RIGA 2018 

 

Читать дальше

Sporta kluba TAN sportistu un treneru eksāmens uz brūnajām un melnajām jostām 

Šodien 31.martā notika sporta kluba TAN sportistu un treneru eksāmens uz brūnajām un melnajām jostām. Eksāmenam visi gatavojās ļoti ilgi un nopietni, kas parādījās arī eksāmena rezultātos. Eksāmena komisijā bija Latvijas karatē federācija prezidents Leonīds Vasiļjevs, kā arī sporta kluba TAN treneri Oksana Zakrževska un Aleksandrs Drozdovs. Komisija ļoti pozitīvi novērtēja spirtistu cīņas garu un 100% atdevi. Rezultāti:Emīlija Prihodjko 3 kyu brūnā jostaArtis Baumanis 3 kyu brūnā jostaStaņislavs Avruškins 1 dans melnā jostaAntons Zareckis 1 dans melnā josta (ievērības cienīgi, jo mērķis tika sasniegts pēc 18 gadu pārtraukuma)Ēriks Buls 1 dans melnā josta (sporta kluba treneris)Santa Drozdova 3 dans melnā josta (sporta kluba TAN bernu trenere, kata izlases trenere, Latvijas izlases kata trenere, vienīgā WKF sertificētā kata trenere Baltijā, Eiropas kata un kumite tiesnešu licences īpašniece)Apsveicam ar sasniegumiem un atgādinām, ka tas ir tikai sākums ilgam un nopietnam darbam, sevis pilnveidošanai.Apsveicam kluba vecāko treneri Aleksandru Drozdovu ar viņu audzēkņu jauniem sasniegumiem un jauniem attestātiem! 

Читать дальше

"Fudzi Cup 2018" 

"Fudzi Cup 2018" šogad pulcēja vairāk kā 500 dalībnieku no Latvijas, Lietuvas, Igaunijas, Krievijas un Baltkrievijas. 

Mūsu rezultāti:Ronalds Borins 1.vieta kata U12 un 2.vieta kumite U12 -30kgEmīlija Prihodjko 1.vieta kata U12 un 3.vieta kumite U12 -35kgMarks Krošs 1.vieta fantom U8Arsenijs Lobko 2.vieta fantom U12Aleksandrs Novikovs 3.vieta kata U14Jekaterina Pritula 3.vieta U10 -7kyuKomandu kata 3.vieta +12gadi (Aleksandrs Novikovs, Ņikita Hondožko, Nils Aleksandrs Irgers)Apsveicam uzvarētājus un medaļniekus!


Turpinam strādāt, lai kļūtu vēl labāki!!!🥇🥇🥇 

Читать дальше

"Tallinas Buldogs" 

3. martā Tallinā norisinājās ikgadējais "Tallinas Buldogs", kurš šogad pulcēja ap 600 sportistu no Latvijas, Lietuvas, Igaunijas, Krievijas un Somijas.Mūsu klubu pārstāvēja 4 sportisti un lūk rezultāti:No Officāliem reszultātiem:Prihodjko Emilija 1.vieta F U12 -34 kg un 1.vieta F U12 kataRonalds Borins 2.vieta M U12 -30 kg un 3.vieta M U12 kataAleksandrs Novikovs 2.vieta M U14 kataAndrejs Jevstefejevs 5.vieta M U18 kataNeskatoties uz "mazo" 4 sportistu sastāvu, mūsu klubs 46 klubu konkurencē ieņēma 11 vietu, kas ir neslikts rezultāts.Apsveicam medaļniekus! Atsevišķs paldies Dzintaram Prihodjko, Armandam Borinam un Jevgenijam Novikovam par sportistu atbalstu, nogādāšanu sacensībās, lieliskām fotogrāfijām un video! 

Читать дальше

"RTKK 2018" čempionāts 

Šodien 17. februārī, Rīgas Hanzas vidusskolā notika ikgadējais atklātais "RTKK 2018" čempionāts, kurš šogad pulcēja rekordlielu dalībnieku skaitu - vairāk par 400 sportistu no visas Latvijas. Mūsu klubu pārstāvēja jaunākie sportisti, kuri mūs patiešām priecēja.

Читать дальше

EDU–DO 2018 

10. февраля в Таллине (Эстония) прошел международный турнир EDU–DO 2018.В этом чемпионате принимали участие 380 спортсменов из 20 клубов из 8 стран (Латвия 🇱🇻, Литва 🇱🇹, Эстония 🇪🇪, Белорусия 🇧🇾, Россия🇷🇺, Финляндия 🇫🇮, Швеция 🇸🇪, Израиль🇮🇱).


По итогам соревнований наш клуб занял ❗️🏅ПЕРВОЕ МЕСТО🏅❗️ в общем зачете! 

Читать дальше

"45. Eiropas karatē čempionāts kadetiem, junioriem un 10. karatē čempionāts U21"  

No 2. - 4. februārim olimpiskajā ciematā, Aisberg arēnā, Sočos, Krievijā norisinājās spēcīgākās Eiropas sacensības "45. Eiropas karatē čempionāts kadetiem, junioriem un 10. karatē čempionāts U21"Kopumā piedalījās mazliet vairāk kā 1000 dalībnieku no 45 Eiropas valstīm. 

Читать дальше

Eiropas cempionāts kadetiem, junioriem un U21 

 2.- 4. februārim Krievijā, Sočos notiek Eiropas cempionāts kadetiem, junioriem un U21.Turam visus iespējamos īkšķus par Denisu Artemjevu, kurš rīt startē kata kategorijā junioriem! Veiksmi!!!!Nedēļas sākumā arī tiesneši kārtoja eksāmenus licences paaugstināšanai. Mūsu kluba trenere Santa Drozdova veiksmīgi nokārtoja kumite eksāmenu un jeguva Judge A licenci! Apsveicam un novēlam turēties un turpināt iesākto! 

Читать дальше

Eksāmens Rīgas Imantas vidusskolā 

Eksāmens Rīgas Imantas vidusskolas sportistiem! Santas Drozdovas grupa. Kādam sanāca pavisam labi, kādam nesanāca, taču kopumā eksāmenu var novērtēt ar "labi".Apsveicam spirtistus ar kartējo jeb "pirmo" attestāciju. 

Читать дальше

Santas Drozdovas eksāmens 

22.janvārī Rīgas 41.vidusskolā eksāmenu kārtoja Santas Drozdovas audzēkņi, kuriem pievienojās arī Talsinieki - jaunie karatisti un divi Ērika Bula sportisti.Eksāmens pagāja ļoti labi! Bērni izdarīja visu par visiem vislabāk un tika apbalvoti ar nākošajām atestācijām. Apsveicam!!! 

Читать дальше

"Estonia Open" 

Šodien 20.janvārī Tallinā norisinājās ikgadējais "Estonia Open" jaunajā, nesen atklātajā Kalev sporta hallē. 

Читать дальше

Absolūtais bērnu karatē čempionāts "Ozolnieki 2018" 

14. janvārī Ozolniekos norisinājās absolūtais bērnu karatē čempionāts "Ozolnieki 2018" . Šogad čempionātā piedalījās 324 dalībnieki no 24 klubiem, kā arī bija sportisti no Lietuvas un Indijas. 

Читать дальше

Latvia Open un Fudzi čempionāts

Šajās brīvdienās 25. un 26. novembrī Salaspilī norisinājās visu laiku lielākais karatē čempionāts Latvia Open un Fudzi čempionāts. Šis pasākums kopumā pulcēja vairāk kā 1000 spēcīgāko dalībnieku no 9 valstīm - Latvijas, Lietuvas, Igaunijas, Krievijas, Baltkrievijas, Dānijas, Vācijas, Somijas un Izraēlas.

Читать дальше

18. Novembris


Посмотреть на Facebook
Читать дальше

В эти выходные в нашем клубе стало на 2 чёрных пояса больше!

В эти выходные в нашем клубе стало на 2 чёрных пояса больше! Молодцы, ребята, что смогли дойти до своей цели! Спасибо тренеру Оксане Закржевской за терпение и вложенный труд! ОСС! #ijka #blackbelts #katosensei.

Посмотреть на Facebook
Читать дальше

Новая группа!

Новая группа! Спешите, мест не так много! Тренировки с 9.11.2017..
Посмотреть на Facebook
Читать дальше

Šis Pasaules čempionats mums ir beidzies

Šis Pasaules čempionats mums ir beidzies. Cerējām uz labāku rezultātu, taču cīnīties 109 pasaules valstu konkurencē ir vārdiem neaprakstāmi!
Denisam ta bija nenovērtējama pieredze, bet Santai jauns "ķeksītis" ailītē "Sertificēts kata treneris", kas nozīmē
Читать дальше

Mūsu sportistam šis pasaules čempionāts diemžēl ir beidzies

Mūsu sportistam šis pasaules čempionāts diemžēl ir beidzies.
1.cīņā zaudējums Dominikānas sportistam 0:5. Šis sportists ir pasaules reitinga 3. vietā.
Dominikānis veiksmīgi tika galā vēl ar sportistiem no Īrijas un Melnkalnes, taču cīņā par vietu finālā z
Читать дальше

Deniss Artemjevs pirmajā cīņā ar 0:5 piekāpās titulētajam sportistam no Dom...

Deniss Artemjevs pirmajā cīņā ar 0:5 piekāpās titulētajam sportistam no Dominikānas. Atgādināšu, ka viņš atrodas pasaules reitinga 3. vietā.
Ļoti ceram uz gandarījuma cīņām.
Читать дальше
Загрузить еще