Назад к списку

Polish Open Grand Prix

Šodien 13.oktobrī Polijas pilsētā Bielsko-Biala norisinājās Polish Open Grand Prix sacensību pirmā diena. Kopumā turnīrs pulcē ap 2000 dalībnieku no 29 valstīm.
Pirmajā dienā mūs priecēja Deniss Artemjevs, kurš 32 cilvēku konkurencē kategorijā kata senioriem, izcīnīja 3. vietu. Pirmajā cīņā ar 5:0 uzvarot polijas sportistu, otrajā cīņā arī pārspēja mājinjeku 4:1, tad uzvarēts itālis 3:2, par iekļūšanu finālā zaudēja arī Itālijas sportistam 1:4, kurš vēlāk kļuva par kategorijas uzvarētāju. Cīņā par bronzas medaļu atkal tika uzvarēts Polijas sportists. Rezultātā sīvā cīņā izcīnīta BRONZA!!!!
Junioru kategorijā Deniss piekāpās dānim ar 1:4 un cīņu tālāk neturpināja.
Atgādinām, ka šīs bija pēdējās sacensības pirms Pasaules čempionāta Tenerifē, Spānijā.
Novēlam parādīt tik pat vai vēl labāku rezultātu arī tur!
Apsveicam! Svētdien gaidām mūsu jaunāko sportistu startus! Vēlam veiksmi un izdošanos!!!.